Hulp nodig?
Bel. 074-267 41 21

Beschrijving
ASUS ROG Astral – -RTX5090-O32G-WHITE. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: GeForce RTX 5090. Grafische geheugen: 32 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR7, Geheugenbus: 512 Bit. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. OpenGL versie: 4.6. Soort aansluiting: PCI Express 5.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 3 ventilator(en), Kleur van de verlichting: Multi
Aanvullende informatie
| Grafische processor familie | NVIDIA |
|---|---|
| Grafische processor | GeForce RTX 5090 |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 21760 |
| Processor boost clock speed | 2580 MHz |
| Processorfrequentie (OC-modus) | 2610 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Grafische geheugen | 32 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 512 Bit |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| HDMI versie | 2.1b |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| OpenGL versie | 4.6 |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NPU-prestaties tot | 3352 TOPs |
| Overgeklokte (OC) editie | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | ASUS Axial-tech |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Aantal sloten | 3,8 |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Kleur van het product | Wit |
| Minimum system power voorraad | 1000 W |
| Extra geleverde power connectors | 1x 16-pin |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Gewicht | 3,01 kg |
| Lengte | 357,6 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 149,3 mm |
| Breedte verpakking | 420 mm |
| Diepte verpakking | 226 mm |
| Hoogte verpakking | 126 mm |
| Gewicht verpakking | 4,45 kg |
| Type verpakking | Doos |



Er zijn nog geen beoordelingen.