Hulp nodig?
Bel. 074-267 41 21

Beschrijving
Samsung Galaxy Tab A11+. Beeldschermdiagonaal: 27,9 cm (11″), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 128 GB. Intern geheugen: 6 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 8 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 5 MP, Camera voorzijde. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Assisted GPS (A-GPS). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 477 g. Kleur van het product: Grijs
Aanvullende informatie
| Processorfabrikant | MediaTek |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,5 GHz |
| Intern geheugen | 6 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Beeldschermdiagonaal | 27,9 cm (11") |
| Soort paneel | LCD |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Helderheid | 480 cd/m² |
| Type beeldschermglas | Panda Glass |
| Pixeldichtheid | 207 ppi |
| HD type | WUXGA |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 2 |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 77° |
| Digitale zoom | 4x |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Video recording | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280×720@30fps, 1920×1080@30fps |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 77° |
| Dolby technologieën | Dolby Atmos |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Locatie positie | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Capaciteit van de accu/batterij | 7040 mAh |
| Snel opladen | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,6 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntie-index | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 5766 min |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Platform | Android |
| Besturingssysteemvork | One UI 8 |
| Breedte | 257,1 mm |
| Diepte | 6,9 mm |
| Hoogte | 168,7 mm |
| Gewicht | 477 g |
| Reparatie-index | 2.8 |



Er zijn nog geen beoordelingen.