TP-Link TL-SF1008D | 8-Poorts 10/100 Mbps Desktop Switch | Unmanaged
TP-Link Switch 8-Poorts
12.95 incl. BTW
Levering op: woensdag 20 mei
Op voorraad
Beschrijving
– 8-Port-10/100M-Fast-Ethernet-Desktop-Switch
– Zelflerend MAC-adres en Auto-MDI/MDIX
Kenmerken
– Ondersteunt IEEE802.3x flow control voor full duplex modus en tegendruk voor half duplex
– Ondersteunt automatisch leren en automatisch verouderen van MAC-adressen
– LED’s maken controle van prestaties, connectiviteit en activiteit mogelijk
– Plastic behuizing voor wandmontage of plaatsing op tafel
– Externe AC/DC-adapter
Aanvullende informatie
Switch type
Unmanaged
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Fast Ethernet (10/100)
Netstekker
DC-in ingang
Netwerkstandaard
IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
10G support
Nee
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
Full duplex
Ja
Datastroombeheer
Ja
MAC-adrestabel
1000 entries
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden
10/100 Mbps
Switchingcapaciteit
1,6 Gbit/s
Store-and-forward
Max. overdrachtssnelheid
0,1 Gbit/s
Packet buffergeheugen
2 MB
Ondersteunde netwerkprotocollen
CSMA/CD, TCP/IP
Kleur van het product
Wit
LED-indicatoren
Certificering
FCC, CE, RoHS
AC invoer voltage
100 – 240 V
AC invoer frequentie
50/60 Hz
Vermogensverbruik (max)
2,2 W
Power over Ethernet (PoE)
Nee
Temperatuur, in bedrijf
0 – 40 °C
Temperatuur bij opslag
-40 – 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 – 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 – 95 procent
Breedte
134 mm
Diepte
79 mm
Hoogte
23 mm
Snelstartgids
Type verpakking
Doos
Breedte verpakking
139 mm
Diepte verpakking
100 mm
Hoogte verpakking
85 mm
Gewicht verpakking
240 g
Afmetingen (BxDxH)
140 x 87 x 27,5 mm
Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Connectivity LEDs
Y
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Hulp nodig?
Bel. 074-267 41 21
support medewerker
EAN: 6935364020071
TP-Link Switch 8-Poorts
12.95 incl. BTW
Levering op Levering op: woensdag 20 mei
Op voorraad
Beschrijving
Kenmerken
– Externe AC/DC-adapter
Aanvullende informatie
Switch type
Unmanaged
Fast Ethernet (10/100)
Netstekker
DC-in ingang
Netwerkstandaard
IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
10G support
Full duplex
Datastroombeheer
MAC-adrestabel
1000 entries
10/100 Mbps
Switchingcapaciteit
1,6 Gbit/s
Store-and-forward
Max. overdrachtssnelheid
0,1 Gbit/s
Packet buffergeheugen
2 MB
CSMA/CD, TCP/IP
Kleur van het product
Wit
LED-indicatoren
Certificering
FCC, CE, RoHS
AC invoer voltage
100 – 240 V
AC invoer frequentie
50/60 Hz
Vermogensverbruik (max)
2,2 W
Power over Ethernet (PoE)
Temperatuur, in bedrijf
0 – 40 °C
Temperatuur bij opslag
-40 – 70 °C
10 – 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 – 95 procent
Breedte
134 mm
Diepte
79 mm
Hoogte
23 mm
Snelstartgids
Type verpakking
Doos
Breedte verpakking
139 mm
Diepte verpakking
100 mm
Hoogte verpakking
85 mm
Gewicht verpakking
240 g
Afmetingen (BxDxH)
140 x 87 x 27,5 mm
Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Connectivity LEDs
Y
Beoordelingen
EAN: 6935364020071
100 – 240 V
2,2 W
0 – 40 °C
-40 – 70 °C
134 mm
79 mm
23 mm
139 mm
100 mm
85 mm
140 x 87 x 27,5 mm