Hulp nodig?
Bel. 074-267 41 21

Beschrijving
De Gigabyte P750GM power supply unit is een krachtige en betrouwbare voeding die perfect is voor gamers en pc-liefhebbers die op zoek zijn naar topprestaties.
De voeding heeft een 20+4 pin ATX-aansluiting en is ontworpen om compatibel te zijn met de meeste ATX-moederborden.
de P750GM heeft een stijlvol zwart ontwerp dat past bij elke behuizing en kan het worden aangepast met een RGB-verlichte ventilator (apart verkrijgbaar) voor een persoonlijk tintje.
Aanvullende informatie
| Totaal vermogen | 750 W |
|---|---|
| AC invoer voltage | 100 – 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 12-6 A |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Houd-tijd | 16 ms |
| Efficientie | 90 procent |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting, Onder spanning |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Aantal SATA power connectors | 8 |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,600 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 120,500 mm |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | Ja |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 60 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| Lengte CPU-stroomkabel | 60 cm |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ja |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Lengte kabel diskettestation | 12 cm |
| PCI Express connector | Ja |
| Bekabelingstype | Modulair |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX version | 2.31 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator locatie | Boven |
| Meegeleverde kabels | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |









Er zijn nog geen beoordelingen.