Hulp nodig?
Bel. 074-267 41 21

Beschrijving
Met een royale capaciteit van 128 GB biedt de DataTraveler Kyson meer dan genoeg ruimte om je documenten, foto’s, video’s en andere bestanden veilig en georganiseerd op te slaan. Of je nu onderweg bent, op kantoor werkt of gewoon wilt genieten van je multimedia-inhoud, deze drive is er om aan al je behoeften te voldoen.
De USB Type-A-aansluiting in combinatie met de USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) technologie zorgt voor snelle gegevensoverdracht.
Aanvullende informatie
| Vingerafdruklezer | Nee |
|---|---|
| PIN-beveiligde toegang | Nee |
| Capaciteit | 128 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 200 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 60 MB/s |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Kleur van het product | Zilver |
| Sleutelring | Ja |
| Temperatuur, in bedrijf | 0 – 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 85 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Breedte | 12,6 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 4,9 mm |
| Gewicht | 4 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 56 mm |
| Hoogte verpakking | 114,3 mm |
| Gewicht verpakking | 14,14 g |
| Hoeveelheid per omdoos | 25 stuk(s) |
| Breedte van de omdoos | 114,3 mm |
| Lengte omdoos | 120,7 mm |
| Hoogte van de omdoos | 94 mm |
| Gewicht omdoos | 403,85 g |






Er zijn nog geen beoordelingen.